Wyzwanie jakim staje się brak rąk do pracy sprawia, że automatyzacja procesów magazynowych jest obecnie na ustach wszystkich. Jednak podjęcie decyzji o przejściu od składowania w regałach tradycyjnych do składowania automatycznego nie może być pochopna.

Presja na efektywność procesów intralogistycznych powoduje powszechne sięganie po rozwiązania serwisowe klasy premium - zapewniające szybkie naprawy, które w obliczu potrzeb operacyjnych przedsiębiorstwa okazują się także rozwiązaniem najtańszym!

Praktycznie w każdej dziedzinie życia rozwiązanie oparte o chmurę stają się coraz bardziej popularne i często z powodzeniem zastępują rozwiązania typowo desktopowe.

Wybór kierunku studiów jest dopiero początkiem drogi budowania swoich kompetencji zawodowych oraz pozycji na rynku pracy...

Ocena polskiego przemysłu może wydawać się trudna. Z jednej strony często jest on określany jako “montownia zachodu” i zarzuca się mu brak innowacyjności, świeżego podejścia do dostarczania odpowiednich rozwiązań.

W ostatnim czasie ze względu na pandemię i edukację zdalną czy hybrydową, uczelnie w Polsce są w trudnej sytuacji. Dotyczy to szczególnie uczelni technicznych...


Subskrybuj Podcasty Techniczne

Chcesz być na bieżąco informowany o nowych odcinkach? Nasze podcasty możesz znaleźć i zasubskrybować na:

Spotify Apple Podcasts Google Podcasts RSS
Rozwiń


cofnij o 15s
-15s
play pause
przewiń o 15s do przodu
+15s
czas s

00:00

/

00:00