Jak słuchać?

Podcastów Technicznych możesz wygodnie słuchać na smartfonie, laptopie czy tablecie, zarówno online jak i bez dostępu do Internetu. Zawsze i wszędzie!

64% użytkowników słucha podcastów przez smartfony

PodcastyTechniczne.pl

W przypadku korzystania z oficjalnej strony Podcastów Technicznych wystarczy kliknąć „Play (>)”, znajdujący się na grafice wybranego podcastu, wówczas włącza się pasek odtwarzacza i rozpoczyna podcast. Dodatkowo istnieje możliwość pobrania konkretnego odcinka podcastu w formie pliku mp3.

Spotify

Podcastów Technicznych można słuchać poprzez aplikację Spotify zarówno na urządzeniach mobilnych jak i w przeglądarce internetowej. Wystarczy kliknąć w widoczną obok tytułu podcastu ikonkę lub w wyszukiwarce aplikacji Spotify wpisać nazwę kanału: „Podcasty Techniczne – inspiracje, rozwiązania, wdrożenia” i dodać go do „obserwowanych”.

Apple Podcasts

Posiadaczy sprzętów z rodziny Apple – iPhone, iPad, iMac, MacBook – zachęcamy do używania platformy Apple Podcast. W tym przypadku wystarczy kliknąć ikonkę i subskrybować nasz kanał lub w wyszukiwarce aplikacji wpisać nazwę kanału: „Podcasty Techniczne – inspiracje, rozwiązania, wdrożenia” i dodać go do „obserwowanych”.

Google Podcasts

Aplikacja Google Podcasts umożliwia wyszukiwanie i odsłuchiwanie Podcastów Technicznych poprzez kliknięcie w ikonkę znajdującą się obok tytułu podcastu lub skorzystanie z wbudowanej wyszukiwarki, w której należy wpisać nazwę kanału: „Podcasty Techniczne – inspiracje, rozwiązania, wdrożenia” i dodać go do „obserwowanych”.

RSS

Nasz kanał RSS oprócz najnowszych Podcastów Technicznych dodatkowo zawiera wykaz wszystkich materiałów opublikowanych w ramach danego podcastu. W celu wysłuchania podcastu należy skopiować link i wkleić go do swojego czytnika RSS.

Subskrybuj Podcasty Techniczne

Chcesz być na bieżąco informowany o nowych odcinkach? Nasze podcasty możesz znaleźć i zasubskrybować na:

Spotify Apple Podcasts Google Podcasts RSS
Rozwiń


cofnij o 15s
-15s
play pause
przewiń o 15s do przodu
+15s
czas s

00:00

/

00:00