Współpraca

Opowiedz swoją historię

Dzisiaj marki potrzebują głosu!

Podcasty Techniczne to platforma do promocji nowych technologii i skutecznych rozwiązań dedykowanych zakładom produkcyjnym, obiektom logistycznym oraz komercyjnym. Ułatwiamy i wspomagamy budowanie zaangażowania marek 365 dni w roku, 24h na dobę, z tysiącami odbiorców. Zapraszamy do współpracy praktyków i pasjonatów.
kontakt@axonmedia.pl

Tutaj stworzymy i opowiemy Twoją historię!

KROK 1 – KONCEPCJA

Wszystko zaczyna się od pomysłu, wraz z Tobą opracujemy koncepcję podcastu, charakterystyczny dla marki sposób komunikacji, format i długość programu, określimy cel audycji i ich tematy, a także harmonogram. Pomożemy stworzyć wysokiej jakości treści, abyś miał pewność, że Twoja historia jest wartościowa.

KROK 2 – NAGRANIE i POSTPRODUKCJA

Zadbamy o to, aby Twój podcast był perfekcyjny. Obróbka techniczna nagrania (redukcja szumów, wyrównanie poziomu głośności, usunięcie powtórzeń i błędów), która sprawi, że Twój podcast będzie brzmiał wyjątkowo naturalnie i płynnie i dzięki temu słuchacze zapamiętają go na dłużej. Nagrania możemy wykonać online lub w profesjonalnym studio – w zależności od Twoich potrzeb.

KROK 3PUBLIKACJA I PROMOCJA

Gotowy podcast zostanie opublikowany na naszej platformie PodcastyTechniczne.pl zaopatrzonej w profesjonalny hosting, jak również się na wszystkich najważniejszych platformach tj. Spotify, Google Podcast, Apple Podcast – gwarantujących dostęp do szerokiej grupy słuchaczy.

Zostań Autorem

Podcasty Techniczne to treści najwyższej jakości. Ciekawie opracowane, profesjonalnie nagrane i doskonale zaprezentowane słuchaczom. Jeśli masz pomysł na nową kreację, napisz do nas i zostań Autorem. Będziesz mieć nieograniczony dostęp do tworzonych treści i będziesz mógł je udostępniać na innych platformach.
Czekamy na Ciebie! kontakt@axonmedia.pl

O Axon Media Group

Podcasty Techniczne to rezultat naszego ponad 7-letniego doświadczenia jako organizator cenionych przez branżę Konferencji Technicznych – jednodniowych, bezpłatnych spotkań dla przedstawicieli przemysłu, będących miejscem wymiany doświadczeń, nowych informacji oraz biznesowego networkingu.

Zachęcamy do zapoznania się z listą najbliższych wydarzeń: www.KonferencjeTechniczne.pl

Subskrybuj Podcasty Techniczne

Chcesz być na bieżąco informowany o nowych odcinkach? Nasze podcasty możesz znaleźć i zasubskrybować na:

Spotify Apple Podcasts Google Podcasts RSS
Rozwiń


cofnij o 15s
-15s
play pause
przewiń o 15s do przodu
+15s
czas s

00:00

/

00:00