Zwiastun Podcastów Technicznych Axon Media

Podcasty Techniczne to pierwsza platforma podcastów dedykowanych nowym technologiom i aktualnym wymogom w zakładach produkcyjnych, obiektach logistycznych i komercyjnych. Każdy odcinek przynosi porcję wiadomości o skutecznych rozwiązaniach, ciekawych wdrożeniach, nowych produktach i trendach. Dzięki temu to ważne źródło inspiracji oraz realnego doświadczenia.

Nadzorujesz codzienną działalność w przedsiębiorstwie?
Dbasz o to, aby procesy działały bez zarzutu?
Jesteś odpowiedzialny za modernizację i wdrożenia?
Szukasz informacji o nowych rozwiązaniach?

A zatem Podcasty Techniczne Axon Media są właśnie dla Ciebie.
Tutaj omawiamy problemy, z którymi mierzysz się na co dzień, podpowiadamy co i jak można zoptymalizować, przekazujemy informacje o nowościach technologicznych i produktowych, rozmawiamy o wdrożeniach, które często odmieniają działanie całego przedsiębiorstwa.

Spotkamy się z osobami, które opowiedzą Ci swoje historie i zdradzą tajniki kariery – czasem na poważnie, czasem z przymrużeniem oka, ale zawsze z dużą dawką energii!

W Podcastach Technicznych zainspirujemy Cię do działania i rozwoju!

Znajdziesz nas na Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify oraz na stronie PodcastyTechniczne.pl

Zaczynamy!

 

Zadaj pytanie


Najnowsze podcasty

Wyzwanie jakim staje się brak rąk do pracy sprawia, że automatyzacja procesów magazynowych jest obecnie na ustach wszystkich. Jednak podjęcie decyzji o przejściu od składowania w regałach tradycyjnych do składowania automatycznego nie może być pochopna.

Presja na efektywność procesów intralogistycznych powoduje powszechne sięganie po rozwiązania serwisowe klasy premium - zapewniające szybkie naprawy, które w obliczu potrzeb operacyjnych przedsiębiorstwa okazują się także rozwiązaniem najtańszym!

Praktycznie w każdej dziedzinie życia rozwiązanie oparte o chmurę stają się coraz bardziej popularne i często z powodzeniem zastępują rozwiązania typowo desktopowe.

Subskrybuj Podcasty Techniczne

Chcesz być na bieżąco informowany o nowych odcinkach? Nasze podcasty możesz znaleźć i zasubskrybować na:

Spotify Apple Podcasts Google Podcasts RSS
Rozwiń
Zwiastun Podcastów Technicznych Axon Media

Zwiastun Podcastów Technicznych Axon Media


cofnij o 15s
-15s
play pause
przewiń o 15s do przodu
+15s
czas s

00:00

/

00:00